Poděkování

< zpět na novinky >


Taková slova vždy potěší:
"Ze dne na den,jsem se ocitla bez práce.Padla jsem vyčerpáním,vyhořením a únavou......S malou dcerou,sama,bez financí a musela jsem hledat nové bydlení.....Byly to hrozné časy,plné beznaděje.Hledala jsem pomoc.Na úřadech mi spíše házely klacky pod nohy a nic nešlo,nebylo možné.... až na jednu skvělou úřednici,která mi poradila,abych se podívala na organizaci Světýlko a případně se s nimi spojila....
Po zkušenostech s úřady a všemožného zamítání a odmítání,jsem se s nevírou,že by mi mohl někdo pomoci přeci jen obrátila na Světýlko.
Okamžitě se mi začala věnovat úžasná Žena a Člověk,P. Alena Uhde.
Byla moc příjemná a vstřícná.Okamžitě si mě vyslechla,poradila a nakonec mě neuvěřitelně pomohla!Podporou,díky které jsem mohla začít bydlet,tak svojí laskavostí,radami a lidskostí,díky kterým jsem poznala,že někomu na mě záleží a chce mi pomoci.Pomohla mi ne jednou a to i s tím,abych mohla udělat krásné Vánoce mě a mé dceři.
Nikdy bych nevěřila,že mi takhle může pomoci,, nějaká,, nadace.Moc děkuji nadaci Světýlko za to,že existuje,pomáhá,má úžasné členy,kteří se snaží ze všech sil pomoci.Vždy vyslechne a podpoří k víře,že je vždy nějaká pomoc.Zejména chci poděkovat P. Alence Uhde,která mi vždy láskyplně pomohla a podpořila mě.Děkuji a také děkuji Světýlku.
Věřím,že jednou,až se postavím plně na nohy,jim budu moci také pomoct nějakým gestem,kterým Světýlko zase postaví na nohy toho,kdo to bude potřebovat........
Z celého srdce děkuji SVĚTÝLKO!"

< zpět na novinky >

 
Obědy pro školáky Obědy pro babičky a dědečky Charitativní aukce Besedy zaměřené na primární protidrogovou prevenci

STAŇTE SE FANOUŠKEM