Dobrovolnictví

< zpět na novinky >


Zapojte se i vy!

V současné době se dobrovolnictví v České republice netěší velkému zájmu široké veřejnosti, avšak pomalu proniká do povědomí občanů i institucí. Dobrovolníky se stávají obyčejní, přesto nevšední lidé, kteří se rozhodli pomáhat v nerůznějších oblastech našeho života. Pro většinu lidí je stále těžké pochopit, proč někdo dělá něco zadarmo. Dobrovolník proto musí být člověk, který se chce svobodně angažovat na základě svého vlastního přesvědčení ať již pro druhé nebo pro určité změny ve společnosti.

 

Posláním a cílem obecně prospěšné společnosti Světýlko je i podpora přirozeného dobrovolnictví týkající se práce se zdravotně a sociálně znevýhodněnými jednotlivci i skupinami. Obrátit se na nás mohou jednak zájemci o dobrovolnictví, ale i lidé, kteří vzhledem ke své složité životní situaci by pomoc rádi uvítali.

 

Kontakt:         office@svetylko.info                                                                                                                                                                                                                                                                           Tel.: + 420 739 421 201

 

 

 

< zpět na novinky >

 
Obědy pro školáky Obědy pro babičky a dědečky Charitativní aukce Besedy zaměřené na primární protidrogovou prevenci

STAŇTE SE FANOUŠKEM