Partneři

Quick production, s.r.o.

Společnost je fullservisová reklamní a mediální agentura působící na trhu marketingové komunikace. Je spolehlivým poskytovatelem reklamních služeb domácím i zahraničním společnostem.

Tauer elektro, a.s.

Jeden z největších prodejců elektro na českém a slovenském trhu. Zabývá se i prodejen kompletně vybavených kuchyňských linek včetně dřezů a příslušenství. Veškeré zboží a služby za neuvěřitelně nízké ceny.

Flexcraft s.r.o

Zdravé stravování s.r.o.

Trápí vás přebytečná kila nebo chcete jen jíst zdravě a pravidelně? Nemáte rádi maso? Jste kojící maminky?
Každý den Vám přivezeme 5 porcí čerstvého jídla, které sestavuje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková. Pro přípravu využíváme kvalitní suroviny.

IMP net s.r.o.

Pomáháme firmám vydělat peníze na internetu. Vytváříme pro ně špičkové webové stránky, sepisujeme texty, které prodávají a staráme o to, aby stránky vyjížděly na předních pozicích ve fulltextovém vyhledávání.

JazzFestBrno

Festival Jazzfest Brno neodmyslitelně patří ke kulturní nabídce města Brna. Každoročně zde vystupují ty nejzářivější hvězdy českého i světového jazzu.

24-7promotions

Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingových strategií či eventů od kreativního návrhu přes náplň až po jejich realizaci a komunikaci v médiích.

Condicto

Naším hlavním cílem je pomoci našim klientům správně se zorientovat v oblasti realit. Snahou je maximální spokojenost klientů, poskytování perfektního servisu a vždy individuální přístup.

Takko s.r.o.

Nabízí prodej módní konfekce dámské, pánské a dětské, sportovní oblečení i oděvy pro volný čas. Dále prodává módní doplňky a většina prodejen disponuje oddělením dámských nadměrných velikostí.

JOBS.EU

Hledáte zaměstnání či brigádu? Personální agentura JOBS.EU vychází vstříc uchazečům o práci i zaměstnavatelům. V rámci agenturního zaměstnání pomáhá brigádníkům a zaměstnancům přiděleným k výkonu práce zlepšit finanční situaci, prohloubit profesní i mimo profesní zájmy.

Heureka

Heureka.cz je největší nákupní rádce na českém a slovenském internetu. Pomáhá lidem nakupovat jednoduše, rychle a hlavně bezpečně. Heureka pomáhá zákazníkům správně se rozhodnout – vybrat správný produkt, spolehlivého prodejce a ideální nabídku.

HP

Společnost HP vyvíjí spolehlivé notebooky, počítače, tiskárny a veškeré příslušenství. Od roku 2001 začala pronikat i na český trh a stala se za tu dobu hlavním hráčem na poli výpočetní techniky.
Obědy pro školáky Obědy pro babičky a dědečky Charitativní aukce Besedy zaměřené na primární protidrogovou prevenci

STAŇTE SE FANOUŠKEM